Ako vznikol náš blog

Posted on Posted in Blog, Mama life

Ak čítate tieto riadky, znamená to, že sme konečne spustili náš blog! 🙂

Bolo za tým veľa premýšľania, vymýšľania, plánovania, odkladania, ale v takýchto prípadoch proste platí staré dobré “Just do it”!
Tak sme tu…

Veľmi radi čítame blogy. Dodávajú šťavu online svetu, ktorý vytvára obrovskú platformu na zdieľanie informácií, príbehov, návodov a mnohých iných zaujímavostí s ľuďmi z celého sveta.

Zo sveta sa tak vďaka internetu stala jedna veľká komunita ľudí, ktorí sú si teraz oveľa bližšie ako kedysi.
A tak sa môžme inšpirovať na x spôsobov, hľadať alternatívy, poučiť sa na chybách iných, pomôcť si navzájom alebo si len tak spestriť obyčajný deň.

Každý si nájde svoje – ja napríklad rada čítam blogy o cestovaní a teraz keď čakáme bábätko, už aj rodinné blogy. Najlepšie také tie alternatívne. Môj manžel si napríklad rád pozrie recenzie na telefóny, autá, elektroniku – má rád kvalitné veci a internet mu pomáha čo najefektívnejšie identifikovať to, čo potrebuje.

Dospeli sme do štádia, že aj my by sme radi prispeli do tejto online komunity svojimi skúsenosťami, zážitkami, nápadmi a zdieľali svoj život s ostatnými. Na našom blogu by sme chceli písať o aktívnom živote s rodinou. Dúfame, že sa nám potvrdí to, čomu silno veríme – že život s deťmi nekončí. Tak už len počkať na narodenie našej Lulu…

Ešte predtým vám však napíšeme o tom, ako sme si (ešte vo dvojici) splnili náš sen o latinskej amerike…

Leave a Reply

Your email address will not be published.