17017014_712373542277394_2916661565860431228_o

Workshop “Začni sa živiť prácou, po ktorej túžiš” – 22. Apríl 2017, Košice

Posted on Posted in Akcie

Opäť akcia pre maminky, ktoré túžia po rozbehnutí vlastného podnikania počas materskej. Tentokrát na východe Slovenska.

Inšpirujte sa príbehmi dvoch úspešných podnikateliek na celodennom workshope. Obe pracovali vo farmaceutických firmách, no počas materskej objavili prácu, ktorá ich baví a napĺňa. Po materskej zavesili lukratívnu prácu na klinec a pokračujú v tom, čo začali.

Gabika – dvojnásobná mama a PODNIKATEĽKA, ktorá vyrába prírodné krémy a vie, ako sa o seba starať, aby ste boli krásne aj bez botoxu. Porozpráva nám svoj podnikateľský príbeh a prezradí, ako si môžeme kozmetiku vyrobiť samé doma. Ak chceš vedieť a inšpirovať sa, budeš na správnom mieste.
Zuzka – mama 3-ročnej Marínky, TERAPEUTKA, ORGANIZÁTORKA seminárov a prednášok pre mamičky, RAW KUCHÁRKA a vášnivá CESTOVATEĽKA z Banskej Bystrice nám porozpráva o cestovaní po exotických krajinách s malým dieťaťom a prevedie nás konkrétnymi krokmi, kde vziať na takéto cesty peniaze a to dokonca prácou, po ktorej naozaj túžiš.

 

Pre bližšie info kliknite na facebook stránku podujatia.

 

Ak sa vám toto podujatie zdá zaujímavé, určite ho zdieľajte aj s vašimi priateľkami. A samozrejme ďalej sledujte náš Facebook Page, kde budem priebežne informovať o podobných akciách 🙂

Pinterest

Leave a Reply

Your email address will not be published.